Szukaj  
Aktualności
Zakończenie roku szkolnego
Dodano: 24.06.09

Za nami największe święto każdego ucznia, czyli zakończenie roku szkolnego.

Jako pierwsi rok szkolny zakończyli uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej, bo już 10 czerwca. Uroczystym apelem na pierwszym piętrze oficjalnie zakończono rok szkolny. Najpierw przedstawiono krótki, ale kapitalnie przygotowany przez uczniów klas 1 szkoły zawodowej pod kierunkiem p. Kornelii Siegier, program artystyczny. Następnie wychowawcy oraz p. dyrektor wręczyli świadectwa oraz nagrody.

18. czerwca rok szkolny zakończył się dla absolwentów gimnazjum. Zgodnie z tradycją apel odbył się w Ośrodku Kultury w Niemodlinie. Rewelacyjne przedstawienie, podczas których wręczono nagrody (Złote Pióra), zostało przygotowane przez uczniów klas 2 pod kierunkiem wychowawców. Pierwszą częścią była wielka gala wręczenia nagród w różnych kategoriach (np. Super Humanista, Miliard w rozumie, Pomocna dłoń, Człowiek sportu, Poliglota roku, Zawsze obecny, Menager roku, Super artysta) na wzór telewizyjnych telekamer. Najradośniej została przyjęta parodia lekcji. Po niej dyrekcja wręczyła szereg nagród dla najzdolniejszych uczniów, a później wychowawcy swoim uczniom świadectwa i upominki.

19. czerwca nadszedł upragniony dzień końca roku dla pozostałych klas Zespołu Szkół. Apelem na sali gimnastycznej uroczyście podsumowano rok szkolny. Krótkim przedstawieniem w humorystyczny sposób udzielono pochwał i nagan nauczycielom i dyrekcji. W części oficjalnej p. dyrektor pożegnała na początku księdza Ireneusza, który kończy pracę w naszej szkole oraz posługę w Parafii Niemodlin. Następnie z rąk dyrekcji wyróżniający się uczniowie otrzymali świadectwa z "czerwonym paskiem" oraz nagrody. Pozostali uczniowie po apelu spotkali się z wychowawcami w klasach.

 

Autor: Autor: Redaktor

Różności

Wykaz podręczników w dziale Rekrutacja

 

 

Zapraszamy do naszych galerii zdjęć