Kontakt z namiKontakt z nami         935884 odwiedzin
Szukaj  

Absolwenci rocznika 1989/1990


Adamowska Alicja

Akielaszek Beata

Bainczyk Grzegorz

Borowiec Marzena

Cieplińska Karina

Dejnek Danuta

Drabik Agnieszka

Dziedzic Piotr

Federowicz Paweł

Gelza Barbara

Juruś Katarzyna

Kaleta Piotr

Kozieł Krzysztof

Kristman Katarzyna

Łukasik Marzena

Migas Magdalena

Piotrowska Ewa

Ratuszny Paweł

Reichert Elżbieta

Skorupa Gabriela

Stachów Małgorzata

Syposz Lucjan

Śnieżek Renata

Tarnowska Marlena

Unijewski Piotr

Uryga Arkadiusz

Wachowska Agata

Zawiła Anna


Absolwenci rocznika 1990/1991


Belowski Tomasz

Chmura Danuta

Dajczak Kamila

Dopierała Katarzyna

Drzewiecka Katarzyna

Dumana Jadwiga

Dziedzic Anna

Galla Iwona

Golec Małgorzata

Górski Sebastian

Grot Tomasz

Gruszka Tadeusz

Konieczny Artur

Kucharska Ewa

Lepszy Marek

Mamczyńska Katarzyna

Mazurek Rafał

Moś Marzena

Popowicz Gabriela

Rempalska Małgorzata

Roszczypała Krzysztof

Rynzar Violetta

Siomka Ewa

Sopel Piotr

Strzecha Irena

Studzińska Joanna

Szelwach Joanna

Szober Wioletta

Wachowski Witold

Wąchała Wojciech

Wdowik Lucyna

Zając Edyta

Ziubrzycka Aneta


Absolwenci rocznika 1991/1992


Belowski Marcin

Budnik Grzegorz

Chalimoniuk Agnieszka

Cichoń Agnieszka

Dopierała Sebastian

Firsowicz Małgorzata

Galla Dagmara

Galla Sabina

Junka Wioletta

Kaczkowska Adrianna

Kaczmarek Anna

Koniarski Arkadiusz

Kosterkiewicz Iwona

Kownacka Anna

Krzak Rafał

Krzesińska Ewa

Krzewiński Krzysztof

Lasman Krystyna

Matysiak Katarzyna

Mrózek Liliana

Nawrocka Małgorzata

Nowak Aleksandra

Piwko Agnieszka

Pogonowska Ewa

Przystupa Adrian

Rogala Dorota

Sarna Marcin

Sikorska Agnieszka

Sitterlee Wojciech

Sztangnier Katarzyna

Szubert Jolanta

Śliwińska Anna

Teodorowicz Barbara

Waszkiewicz Tomasz


Absolwenci rocznika 1992/1993


Bochniak Mariola

Bałamucki Rafał

Bąk Joanna

Bernacka Beta

Bohacz Małgorzata

Chmielowska Agnieszka

Cygan Joanna

Dobosz Barbara

Dziasek Agnieszka

Faber Danuta

Faber Renata

Firsowicz Joanna

Galańska Agnieszka

Groszek Adrian

Gucwa Edyta

Herman Beata

Jagielska Grażyna

Jagiełłowicz Katarzyna

Jagieniak Justyna

Jurkowska Bogumiła

Kaczkowska Karina

Kałwa Joanna

Keller Edyta

Klimczak Edyta

Kotlińska Anna

Kowalska Joanna

Król Agnieszka

Królikowska Małgorzata

Kubiesa Joanna

Kucyniak Dorota

Kwiczala Aleksandra

Lepszy Aleksandra

Leśniak Daria

Lisoń Dorota

Litwinowicz Beata

Ludwik Grażyna

Łaskawiec Anna

Macharzyńska Małgorzata

Maćkiewicz Aneta

Madej Aneta

Maślanka Iwona

Mazurek Agnieszka

Mazur Justyna

Misiarz Sylwia

Mizera Jakub

Moszczyńska Ewa

Nowak Małgorzata

Nowak Marzena

Oleśków Katarzyna

Ostrowska Beata

Owczarska Krystyna

Pabianiak Anna

Pastuch Anna

Pilarz Edyta

Płaza Agnieszka

Podoruczna Alicja

Polańska Arleta

Połomska Monika

Prusak Elżbieta

Rempalska Beata

Sinicka Katarzyna

Skrzetuski Bartosz

Smoter Marzena

Soćko Agnieszka

Stateczny Aleksander

Sucha Agata

Szpunar Jolanta

Szwalbe Karina

Szymańska Agnieszka

Śliwiński Krzysztof

Świerad Elżbieta

Tarnowska Aleksandra

Teodorowicz Joanna

Trocha Danuta

Usarz Barbara

Walas Beata

Walczak Anna

Węglińska Anna

Wiśniewska Ewa

Wolniewicz Ilona

Zajda Jarosława

Zator Krystyna

Ziarko Adriana

Zynder Sławomira

Żak Ewa


Absolwenci rocznika 1993/1994


Adamczak Eliza

Adam Małgorzata

Adaszyńska Jolanta

Baniczyk Anna

Bereźnicka Dorota

Bitner Ala

Budz Dariusz

Bugara Beata

Bukal Monika

Caputa Aneta

Chmiest Aneta

Cholewinska Agnieszka

Chomiak Katarzyna

Cichoń Katarzyna

Czarnecka Bożena

Czech Iwona

Dankiewicz Alicja

Demichowicz Aneta

Dudek Dorota

Fatyga Magdalena

Feldman Magdalena

Grysczyka Beata

Hacz Wioletta

Jagieła – Wójcik Katarzyna

Jakubiec Ewa

Jakubowska Eliza

Juzwa Anna

Juzwa Małgorzata

Kamińska Mariola

Krędra Małgorzata

Kijak Renata

Knieja Agnieszka

Koleśnicka Joanna

Konewska Joanna

Kopacz Alicja

Korzeniowska Anna

Ksterkiewicz Michał

Koteluk Joanna

Kozub Agnieszka

Kozubek Bogusława

Kristman Danuta

Król Grażyna

Krupińska Sylwia

Krysiak Katarzyna

Krzesińska Katarzyna

Kukuczka Sylwia

Kumor Alicja

Kuś Renata

Lenkiewicz Izabela

Lepszy Anna

Maciąg Wioletta

Maślanka Edyta

Matias Teresa

Mazur Tomasz

Naściuk Katarzyna

Mawrotowicz Anna

Niebylska Joanna

Nosowska Beata

Oliwa Anna

Omiecińska Beata

Paserbek Agnieszka

Pączek Barbara

Perek Renata

Piastka Iwona

Pierwoła Anna

Piestrak Beata

Piędzioch Małgorzata

Płaszewska Ewa

Płatkowska Agnieszka

Polański Arkadiusz

Renelt Dorota

Rosińska Barbara

Rudzka Marta

Sarna Michał

Scheike Barbara

Sieja Anna

Sieradzka Joanna

Skrobot Ewa

Sokołowska Agnieszka

Stanoszek Donata

Straszewska Adrianna

Studzińska Katarzyna

Sukiennik Agata

Surowiecka Agnieszka

Szachniewicz Iwona

Szelwach Agata

Szenderska Marzena

Święcicka Aleksandra

Świerczyńska Anna

Teodorowicz Magdalena

Tlałka Anita

Tomaszewska Agnieszka

Tomczyszyn Daniela

Topka Agnieszka

Toposzkiewicz Przemysław

Wajda Aleksandra

Walczuk Jolanta

Wawrzyniak Aneta

Ważydrąg Marcina

Wesoła Katarzyna

Węglińska Marta

Wilska Agnieszka

Wodecka Elżbieta

Wojciechowski Sebastian

Wojtarska Ewa

Zapała Monika

Ziółkowska Dagmara


Absolwenci rocznika 1994/1995


Bańka Katarzyna

Brabańska Elżbieta

Browarska Kamila

Czarnecki Marek

Czyczyło Jakub

Danisz Agnieszka

Dobosz Waldemar

Franciszków Joanna

Galla Anna

Gierczak Ewa

Janusz Grażyna

Juszczyszyn Anna

Kliś Daniel

Kokowska Iwona

Król Agnieszka

Kuc Renata

Kulasik Anna

Lenkiewicz Anna

Moćko Anna

Maszkowska Iwona

Matysiak Anna

Michór Katarzyna

Midura Aneta

Moś Kamila

Nawrocka Katarzyna

Oleksy Agnieszka

Olszówka Barbara

Pietruszka Edyta

Pietrzak Renata

Radimersky Piotr

Rakowska Anna

Rawska Danuta

Rogóż Dorota

Rojek Agnieszka

Satora Justyna

Słodkowska Agnieszka

Słodkowska Bożena

Socha Marzena

Szczepucha Marzena

Szpryngiel Agnieszka

Szymoniak Iwona

Wajda Robert

Walków Bartłomiej

Wierzbińska Danuta

Woźniak Aleksandra

Wypych Radosław

Zając Jacek


Absolwenci rocznika 1995/1996


Amorgowicz Teresa

Bednarz Aneta

Bielecka Małgorzata

Błądek Magdalena

Bojkowska Joanna

Borkowska Mariola

Boś Joanna

Chochulska Agnieszka

Chojnowska Agnieszka

Chrostek Ewa

Drabik Katarzyna

Drobisz Iwona

Dwojak Edyta

Dzialuk Wojciech

Fatga Anna

Fąfrowicz Agnieszka

Flis Katarzyna

Gąsiorek Justyna

Glezner Magdalena

Ilów Teresa

Izydorek Anna

Jakubowska Joanna

Jakubowska Monika

Janik Marcin

Jędrzejczyk Agnieszka

Junak Joanna

Kampka Adrianna

Kiejza Tomasz

Klasa Joanna

Kowal Adrianna

Krawczuk Marzena

Krzyżanowski Rafał

Kubów Anna

Kudzia Dorota

Kurek Małgorzata

Kuzior Monika

Kwapińska Zuzanna

Kwiendacz Ewelina

Langner Sławomir

Łoboz Ewa

Łozińska Agnieszka

Łozowicka Agnieszka

Marczak Ewa

Matysiak Katarzyna

Mikołajczak Marin

Mikołajczyk Justyna

Mlek Justyna

Moździerska Magdalena

Nieckarz Elżbieta

Niewiadowska Maria

Nowak Katarzyna

Nowak Sebastian

Oleksa Arkadiusz

Panasiuk Ewa

Pater Jarosław

Piotrowska Anna

Protas Bożena

Rachwał Wojciech

Roguska Aneta

Rohaczyńska Natalia

Rypień Sylwia

Setla Anna

Skaza Agata

Smołucha Tadeusz

Stankiewicz Małgorzata

Stateczna Anna

Sznapka Anna

Ślusarek Edyta

Ślusarek Monika

Teodorowicz Anna

Toruńska Marzena

Trzaskowski Grzegorz

Turko Iwona

Turowski Witold

Twardowska Anna

Wawrzyniak Mikołaj

Wojtala Aleksandra

Wróbel Przemysław

Zaborowska Anna

Zawadzka Agnieszka

Ziółkowski Jacek

Żurawicka Alicja

 

 

Absolwenci rocznika 1996/1997

 

Klasa „a” wych. H. Święch

Amielin Paweł

Bartków Sebastian

Chrobak Agnieszka

Cybulska Stella

Dolak Monika

Drobisz Marzena

Figurska Dorota

Grabowska Magdalena

Gonet Sławomir

Gruntowski Piotr

Jędrzejczyk Adam

Józef Waldemar

Kobylańska Elżbieta

Kozak Iwona

Kozik Andrzej

Leszczyńska Sabina

Luboch Krzysztof

Naranowicz Edyta

Nowak Tadeusz

Obtułowicz Dorota

Osiewacz Krzysztof

Skaza Anna

Śpiączka Anna

Straus Ewa

Szunega Rafał

Trocha Wioletta

Turowska Agnieszka

Ucyk Anna

Wachowska Elżbieta

Wawrzyniak Michał

Zbiega Sabina

Żurakowska Agnieszka


Klasa „b” wych. L.Uryga

Adamczyk Agnieszka

Gajewska Katarzyna

Gąsior Małgorzata

Górowska Beata

Jakubiec Anna

Jonak Wioletta

Konieczny Paweł

Konieczny Robert

Lipczak Agnieszka

Lisik Anna

Litwin Magdalena

Marut Aneta

Padamyczyk Joanna

Pecka Ewa

Piędzioch Justyna

Serafińczuk Jarosław

Sulima Barbara

Szpringiel Patryk

Szrom Aldona

Tomaszewska Anna

Wajman Maria

Wajman Mariusz

Wierzbińska Kamila

Wolnik Agnieszka

Wróblewska Marzena

Zemła Joanna


Klasa ,,c” wych. B.Panecka

Bernacka Agnieszka

Chomiak Barbara

Dziubandowska Magdalena

Gryf Nina

Januszkiewicz Anna

Jezierska Kamila

Jezierska Krystyna

Jędrzejczyk Ewa

Kiełmuć Joanna

Krajewska Agata

Liana Katarzyna

Maćkowski Roman

Mika Sylwia

Płaza Monika

Pozorska Barbara

Rejlich Elżbieta

Ryczek Beata

Scheike Małgorzata

Woźna Agata

Spodniewski Marek


Klasa „d” wych. R.Pasternak

Akielaszek Lidia

Barasielski Tomasz

Dzikowski Marcin

Firsowicz Marek

Fuhl Piotr

Gorke Kamila

Kownacka Ewa

Krawczyk Ewelina

Krzywda Agnieszka

Ligas Sylwia

Okawiński Sławomir

Peler Sywlia

Pieniacha Daniel

Sumara Ewa

Szelwach Artur

Węglińska Anna

Zabiega Sylwia

Żurawicka Dorota


Absolwenci rocznika 1997/1998

 

Klasa „a”

Bąk Marek

Czapla Katarzyna

Dokładański Krzysztof

Drobek Bożena

Duda Teresa

Ganowski Rafał

Górska Aldona

Grot Marek

Intres Piotr

Kałwa Krzysztof

Kieloch Agnieszka

Kozakiewicz Anna

Pajączek Agnieszka

Maj Katarzyna

Piaskowy Paweł

Plewa Tomasz

Romanowski Bartłomiej

Rozumek Magdalena

Sawczyszyn Monika

Sobczak Agnieszka

Spólnicka Monika

Śropińska Marta

Wadas Sebastian

Wiciak Beata

Żurawicki Dariusz


Klasa „b”

Brzozowska Natalia

Czemerys Małgorzata

Dankowska Justyna

Duda Melania

Dzialuk Anna

Engiel Agata

Gabruka Agnieszka

Gałuszka Ewa

Gałuszka Renata

Gucwa Wioletta

Gudowska Wioletta

Jackiewicz Agnieszka

Jędrzejczyk Aleksandra

Jukowska Agnieszka

Kiełb Agnieszka

Klecha Aleksandra

Knieja Katarzyna

Knieja Magdalena

Kutyła Anna

Lichwa Maria

Motyka Agata

Moździerska Małgorzata

Roguska Aleksandra

Stempkowska Justyna

Sztaba Anna

Wasilewska Olga

Węgrowska Dominika

Włodarczyk Alina

Wysocka Iwona


Klasa „c”

Amorgowicz Joanna

Bubiło Eliza

Ciosmak Honorata

Czernik Celina

Didyk Kamila

Galańska Anna

Góra Joanna

Górowska Joanna

Karoń Katarzyna

Kokowska Beata

Konefał Monika

Kozieł Edyta

Maśnica Agnieszka

Niedziejko Marcin

Pawlik Ewelina

Pietraszko Agata

Płowucha Anna

Podstawka Przemysław

Sarna Dagmara

Śleziak Tomasz

Świder Iwona

Wajda Tomasz

Żyła Beata


Klasa „d”

Adamowska Anna

Biernat Anna

Bryczek Bartłomiej

Chudak Mariusz

Dopierała Kornelia

Dybilas Anna

Hanuszkewska Danuta

Holeniewska Małgorzata

Kamińska Elżbieta

Kasica Marzena

Kiejza Beata

Kłonowska Ewa

Kondys Aleksandra

Kosmal Ewa

Kumor Joanna

Lata Katarzyna

Lewandowska Sylwia

Łyszczarczyk Ewa

Łyszczarczyk Przemysław

Nycko Iwona

Ochlust Małgorzata

Oliwa Anna

Padamczyk Agata

Przybyła Justyna

Psonka Justyna

Psonka Justyna

Słodkowska Małgorzata

Śnietuna Agnieszka


Absolwenci rocznika 1998/1999

 

Klasa „a”

Babicz Agnieszka

Babiński Michał

Chrzanowska Marzena

Cyganek Agnieszka

Gałczyńska Agata

Jachymiak Magdalena

Jędrzejczyk Marta

Kaczmarek Jadwiga

Klecha Elżbieta

Kostuś Justyna

Kutrowska Katarzyna

Lewandowska Marzena

Lisoń Ewa

Maligłówka Mariusz

Mróz Melania

Pietrzak Anna

Piątkowska Aleksandra

Rybicka Jolanta

Smorąg Anna

Szymańska Katarzyna

Trond Tomasz

Ważydrąg Anna

Weimann Patrycja

Zabiega Anna

Zając Przemysław

Zielińska Aneta


Klasa „b”

Bałażyk Sebastian

Banaś Agnieszka

Bardon Agnieszka

Bąk Lidia

Bieluszewska Magdalena

Czarnecki Krzysztof

Czernik Katarzyna

Gabriel Agnieszka

Góralik Monika

Grot Dariusz

Janczak Małgorzata

Jazłowiecka Aleksandra

Kokot Dawid

Kozub Dawid

Kwaśniowski Damian

Lisoń Ewa

Macała Katarzyna

Marciasz Marzena

Motyka Alina

Padamczyk Alicja

Pawlik Małgorzata

Przybyła Anna

Szłomian Sylwia

Szmitowicz Kamil

Ślęzak Ewelina

Tarnacka Marta

Wichary Olimpia

Wiciak Aneta


Klasa ,,c”

Cwynar Izabela

Ćwiklik Daniel

Duda Małgorzata

Dziatkowiak Damian

Dziura Magdalena

Franciszków Małgorzata

Gala Beata

Górska Danuta

Jobczyk Małgorzata

Kania Marta

Kaniak Joanna

Kołodziejek Edyta

Kloza Agnieszka

Krasińska Anna

Kuchejda Grzegorz

Kulasik Katarzyna

Kuzdrowski Tomasz

Machulak Teresa

Makochon Agnieszka

Mańkowska Ewa

Marcinkowska Agnieszka

Ojrzanowski Krzysztof

Oleksa Mariusz

Olszewska Anna

Rawska Magdalena

Satała Anna

Sewiłło Alicja

Soja Magdalena

Soróbka Katarzyna

Szafraniec Marcin

Wajdziak Małgorzata

Wojtyła Iwona

Różności

Wykaz podręczników w dziale Rekrutacja

 

 

Zapraszamy do naszych galerii zdjęć